Jdi na obsah Jdi na menu
 


Je sobotní večer, děti už spí, ale na to, co ušly za kilometry, měly spoustu zbytečné nergie. Ráno jsme měli počítací bojovku ( ti nejodvážnější se ocitli až na výsledku - čtyři a čtvrt) a následovaly oblíbené domečky. Oběd jsme stihli jen tak tak a hned po malém poledním klídečku jsem vyrazili na trasu, která měla více jak 7 kilometrů - v cíli mělo být zajímavé stádo beranů. Našli jsme jen krávy, ale pro děti z Prahy byl i to velký zážitek. Cestou zpět vyluštily děti zprávu, že zítra bude velká sportovní antiolympiáda. tak dětem držte palce. Večer po písničce, se všichni osprchovali - někdo byl bez maminky pod sprchou trochu bezradný - a hned do postýlky. O rodičích si povídáme, ale žádné velké stýskání se zatím nekonalo. ( Pro Vaši představu - když jsem o poledním klidu rozdávala pohledy, dočkala jsem se místo nadšených výkřiků radosti jen zlých pohledů, že ruším při partii karet.)

Teď už všechny děti spí, všichni dospělí chystají zítřejší olympiádu a odpolední týmovou bojovku a šikovná paní zdravotnice Vám zavěsí dnešní fotky na estránky.

 

Přeji Vám klidnou noc a na shledanou v neděli na tomto místě. Jana M. a všichni dospělí a spící děti.

 

Náhledy fotografií ze složky sobota

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Krava

(Dusan Bajtos, 26. 4. 2009 22:12)

Doufam ze ta krava byla skutecna jako z televize. Fialova a dava tu vybornou cokoladu. Odkazte Erikovi at z ni nadoji tak aspon 3 kg prave krkonoske cokolady!

skvělý nápad :-)

(Jana Bajtošová, 26. 4. 2009 0:03)

Velmi děkujeme za krásne překvapení. Zprávičky o dětech i fotky jsou nádherné. Máte to tam moc krásny. Pozdravujeme všechny paní učitelky a všechny dětičky a Erikovi posíláme pusinku na čumáček. Bajtošovi